Termostat bimetaliczny otwarty 115°C; 250V / 5A
Termostat bimetaliczny
- temperatura pracy 115°C
- rodzaj normalnie otwarty
- wyprowadzenia przewody
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: AM03-115-O
Opis produktu
Opis produktu
Termostat bimetaliczny o temperaturze pracy 115°C
| symbol | AM03-115-O |
| typ | bezpiecznik termiczny |
| rodzaj | normalnie otwarty |
| temperatura pracy | 115°C |
| napięcie | 250Vac |
| prąd | 5A |
| wymiary | 15x7,3x3,9mm |
| wyprowadzenia | przewody |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.