TZD050 bezpiecznik termiczny zwarty 50°C; 250V / 10A
Bezpiecznik termiczny normalnie zwarty, po osiągnięciu zadanej temperatury następuję zadziałanie bezpiecznika czego skutkiem jest przerwanie obwodu elektrycznego.
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: TZD050
Opis produktu
Opis produktu
Bezpiecznik termiczny normalnie zwarty, po osiągnięciu zadanej temperatury następuję zadziałanie bezpiecznika czego skutkiem jest przerwanie obwodu elektrycznego.
| symbol | TZD050 |
| typ | bezpiecznik termiczny |
| temperatura przepalenia | 50°C |
| tryb | zwarty |
| napięcie | 250V |
| prąd | 10A |
| wymiary | Φ4x12mm |
| wyprowadzenia | osiowe |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.