TZD100 bezpiecznik termiczny zwarty 100°C; 250V / 10A
Bezpiecznik termiczny normalnie zwarty, po osiągnięciu zadanej temperatury następuję zadziałanie bezpiecznika czego skutkiem jest przerwanie obwodu elektrycznego.
Wystaw opinię o produkcie
2,03 zł
Cena
2,03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,03 zł
Promocja trwa do %s
2,50 zł
Cena
2,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,50 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: TZD100
Opis produktu
Opis produktu
Bezpiecznik termiczny normalnie zwarty, po osiągnięciu zadanej temperatury następuję zadziałanie bezpiecznika czego skutkiem jest przerwanie obwodu elektrycznego.
| symbol | TZD100 |
| typ | bezpiecznik termiczny |
| temperatura przepalenia | 100°C |
| tryb | zwarty |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 10A |
| wymiar | Φ4x12mm |
| wyprowadzenia | osiowe |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.