TSOP4838 odbiornik podczerwieni 38kHz
Modułowy odbiornik podczerwieni o częstotliwości 38kHz
Wystaw opinię o produkcie
2,03 zł
Cena
2,03 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,03 zł
Promocja trwa do %s
2,50 zł
Cena
2,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,50 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: TSOP4838
Opis produktu
Opis produktu
Modułowy odbiornik podczerwieni o częstotliwości 38kHz
| symbol | TSOP4838 |
| częstotliwość pracy | 38kHz |
| napięcie zasilające | 6Vdc |
| prąd | 5mA |
| kąt widzenia | 45° |
| temperatura pracy | -25°C / 85°C |
| montaż | przewlekany |
| wymiary | 6,95x6x5,9mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.