TSOP31236 odbiornik podczerwieni 36kHz
Scalony odbiornik podczerwieni
Wystaw opinię o produkcie
2,03 zł
Cena
2,03 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,03 zł
Promocja trwa do %s
2,50 zł
Cena
2,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,50 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: TSOP31236
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | TSOP31236 |
| częstotliwość | 36kHz |
| napięcie zasilające | 6V |
| prąd | 3mA |
| kąt widzenia | 45° |
| temperatura pracy | -25°C / 85°C |
| wymiary | 12x10x5,8mm |
| montaż | przewlekany |
Scalony odbiornik podczerwieni
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.