TNY277PN przetwornica AC/DC, DIP7
TNY277PN to wysoce energooszczędny układ scalony przetwornicy AC/DC z rodziny TinySwitch-III firmy Power Integrations, przeznaczony do budowy zasilaczy impulsowych o mocy od 19 do 30W.
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,50 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TNY277PN
Opis produktu
Opis produktu
Układ przetwornicy AC/DC o napięciu wyjściowym 12V, prądzie 660mA i mocy 18,5W
| symbol | TNY277PN |
| typ | przetwornica AC/DC |
| moc | 18,5W |
| częstotliwość przełączania | 132kHz |
| napięcie wyjściowe | 12V |
| rezystancja w stanie przewodzenia | 7,8Ω |
| prąd wyjściowy | 550mA |
| napięcie zasilające | 85-265Vac |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.