TNY277GN przetwornica AC/DC, SMD7
Układ przetwornicy AC/DC
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: TNY277GN
Opis produktu
Opis produktu
Układ przetwornicy AC/DC o napięciu wyjściowym 12V, prądzie 450mA i mocy 18,5W
| symbol | TNY277GN |
| typ | przetwornica AC/DC |
| moc | 18,5W |
| częstotliwość przełączania | 132kHz |
| napięcie wyjściowe | 12V |
| rezystancja w stanie przewodzenia | 7,8Ω |
| prąd wyjściowy | 450mA |
| napięcie zasilające | 85-265Vac |
| obudowa | SO8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.