TNY254PN przetwornica AC/DC, DIP8
Układ przetwornicy AC/DC
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TNY254 DIP8
Opis produktu
Opis produktu
Układ przetwornicy AC/DC o napięciu wyjściowym 5,8V, prądzie 280mA i mocy 4W
| symbol | TNY254PN |
| typ | przetwornica AC/DC |
| moc | 4W |
| częstotliwość przełączania | 44kHz |
| napięcie wyjściowe | 5,8V |
| rezystancja w stanie przewodzenia | |
| prąd wyjściowy | 280mA |
| napięcie zasilające | 85-265Vac |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.