TNY254GN przetwornica AC/DC, SOIC8
Układ przetwornicy AC/DC
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TNY254GN
Opis produktu
Opis produktu
Układ przetwornicy AC/DC o napięciu wyjściowym 5,8V, prądzie 255mA i mocy 4W
| symbol | TNY254GN |
| typ | przetwornica AC/DC |
| moc | 4W |
| częstotliwość przełączania | 44kHz |
| napięcie wyjściowe | 5,8V |
| rezystancja w stanie przewodzenia | |
| prąd wyjściowy | 255mA |
| napięcie zasilające | 85-265Vac |
| obudowa | SOIC8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.