TL074CN wzmacniacz operacyjny DIP14
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 4
- pasmo przenoszenia 3MHz
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TL074CN
Opis produktu
Opis produktu
Poczwórny wzmacniacz operacyjny o paśmie przenoszenia 3MHz
| symbol | TL074CN |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 4 |
| pasmo przenoszenie | 3MHz |
| szybkość narastania | 13V/μs |
| napięcie zasilające | 7 - 36V |
| temperatura pracy | 0°C / 70°C |
| obudowa | DIP14 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.