TL074CDR wzmacniacz operacyjjny SOIC14
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 4
- pasmo przenoszenia 3MHz
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TL074CDR
Opis produktu
Opis produktu
Poczwórny wzmacniacz operacyjny o paśmie przenoszenia do 3MHz
| symbol | TL074CDR |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 4 |
| szerokość pasma | 3MHz |
| szybkość narastania | 13V/µ |
| napięcie zasilające | 7-36V |
| obudowa | SOIC14 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.