Działa jak powinno
TDA2003 monofoniczny wzmacniacz mocy 10W; klasa AB; TO220-5
Monofoniczny wzmacniacz audio
- klasa AB
- moc 10W
- zasila nie ± 8-18Vdc
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: TDA2003
Opis produktu
Opis produktu
Monofoniczny wzmacniacz audio o mocy 10W
| symbol | TDA2003 |
| typ | wzmacniacz audio |
| klasa wzmacniacza | AB |
| ilość kanałów wyjściowych | 1 |
| moc wyjściowa | 10W |
| impedancja wyjściowa | 4Ω |
| napięcie zasilające | 8-18Vdc |
| temperatura pracy | -40°C / 150°C |
| obudowa | TO220-5 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Damian