TDA2050 monofoniczny wzmacniacz mocy 25W; klasa AB; TO220-5
Monofoniczny wzmacniacz audio
- klasa AB
- moc 25W
- zasila nie ±4,5-25Vdc
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: TDA2050
Opis produktu
Opis produktu
Monofoniczny wzmacniacz audio o mocy 25W
| symbol | TDA2050 |
| typ | wzmacniacz audio |
| klasa wzmacniacza | AB |
| ilość kanałów wyjściowych | 1 |
| moc wyjściowa | 25W |
| impedancja wyjściowa | 4Ω |
| napięcie zasilające | ±4,5-25Vdc |
| temperatura pracy | -40°C / 150°C |
| obudowa | TO220-5 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 2
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.