SSM2141P zrównoważony przetwornik liniowy, THD 0,006%; DIP8
Układ SSM2141P charakteryzuje się bardzo dobrym tłumieniem sygnału wspólnego i minimalnymi zniekształceniami, co jest kluczowe przy długich połączeniach kablowych w studiach nagraniowych, systemach PA czy telekonferencyjnych. Układ ten jest przeznaczony do profesjonalnych zastosowań audio, gdzie wymagana jest odporność na zakłócenia i niskie zniekształcenia.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: SSM214P
Opis produktu
Układ ten jest przeznaczony do profesjonalnych zastosowań audio, gdzie wymagana jest odporność na zakłócenia i niskie zniekształcenia.
| symbol | SSM2141P |
| napięcie znamionowe | 10-12Vdc |
| ilość kanałów | 1 |
| klasa wzmacniacza | AB |
| moc wyjściowa | 2W |
| rezystancja wyjściowa | 8Ω |
| temperatura pracy | 0°C / 70°C |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.