SSM2141PZ różnicowy odbiornik liniowy, THD 0,001%, DIP8
Układ SSM2141PZ charakteryzuje się bardzo dobrym tłumieniem sygnału wspólnego i minimalnymi zniekształceniami, co jest kluczowe przy długich połączeniach kablowych w studiach nagraniowych, systemach PA czy telekonferencyjnych. Układ ten jest przeznaczony do profesjonalnych zastosowań audio, gdzie wymagana jest odporność na zakłócenia i niskie zniekształcenia.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: SSM2141PZ
Opis produktu
Układ ten jest przeznaczony do profesjonalnych zastosowań audio, gdzie wymagana jest odporność na zakłócenia i niskie zniekształcenia.
| symbol | SSM2141PZ |
| napięcie znamionowe | 6-18V |
| prąd | 2,5mA |
| ilość kanałów | 1 |
| klasa wzmacniacza | AB |
| impedancja obciążenia | 600Ω |
| THD | 0,001% |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.