SP2112/P2 wtyk na panel 2 pin 500V / 30A
Wtyk okrągły przykręcany na panel przy pomocy nakrętki, ilość styków 2 męskie
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: SP2112/P2
Opis produktu
Opis produktu
Wtyk okrągły przykręcany na panel przy pomocy nakrętki, ilość styków 2 męskie
| symbol | SP2112/P2 |
| ilość styków | 2 |
| rodzaj złącza | męski |
| typ złącza | okrągłe |
| montaż | przykręcany na panel |
| napięcie | 500V |
| prąd | 30A |
| przekrój przewodu | 0,75mm |
| średnica zew. przewodu | |
| styki | lutowane |
| szczelność | IP68 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.