SP2110/S2II gniazdo na przewód 2 pin 30A / 500V
Gniazdo okrągłe 2 pin montowane na przewód.
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SP2110/S2II
Opis produktu
Opis produktu
Gniazdo okrągłe 2 pin montowane na przewód.
| symbol | SP2110/S2II |
| ilość styków | 2 |
| rodzaj złącza | gniazdo |
| typ złącza | okrągłe |
| napięcie | 500V |
| prąd | 30A |
| przekrój przewodu | 4mm |
| średnica zew. przewodu | 7-12mm |
| styki | lutowane |
| szczelność | IP68 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.