SP1311/P2 wtyk na przewód 2 pin 250V / 13A
Wtyk okrągły montowany na przewód, ilość styków 2 męskie
Wystaw opinię o produkcie
14,63 zł
Cena
14,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
14,63 zł
Promocja trwa do %s
18,00 zł
Cena
18,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
18,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SP1311/P2
Opis produktu
Opis produktu
Wtyk okrągły montowany na przewód, ilość styków 2 męskie
| symbol | SP1311/P2 |
| ilość styków | 2 |
| rodzaj złącza | wtyk |
| typ złącza | okrągłe |
| montaż | na przewód |
| napięcie | 250V |
| prąd | 13A |
| przekrój przewodu | 2mm |
| średnica zew. przewodu | 4-6,5mm |
| styki | lutowane |
| szczelność | IP68 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.