SP1310/S2 gniazdo na przewód 2 pin 250V / 13A
Gniazdo okrągłe montowane na przewód, ilość styków 2 żeńskie
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
13,82 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
17,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SP1310/S2
Opis produktu
Opis produktu
Gniazdo okrągłe montowane na przewód, ilość styków 2 żeńskie
| symbol | SP1310/S2 |
| ilość styków | 2 |
| rodzaj złącza | gniazdo |
| typ złącza | okrągłe |
| montaż | na przewód |
| napięcie | 250V |
| prąd | 13A |
| przekrój przewodu | 2mm |
| średnica zew. przewodu | 4-6,5mm |
| styki | lutowane |
| szczelność | IP68 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.