S1J dioda prostownicza 600V / 1A / 1,8us, SMA
Dioda prostownicza do montażu powierzchniowego.
Wystaw opinię o produkcie
0,08 zł
Cena
0,08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,08 zł
Promocja trwa do %s
0,10 zł
Cena
0,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,10 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: S1J.
Opis produktu
Opis produktu
Dioda prostownicza do montażu powierzchniowego.
| symbol | S1J |
| napięcie wsteczne | 600V |
| prąd przewodzenia | 1A |
| napięcie przewodzenia | 1,1V |
| czas przełączania | 1,8us |
| prąd udarowy przewodzenia | 30A |
| temperatura pracy | -50°C / 150°C |
| obudowa | SMA |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.