Rurka termokurczliwa z klejem 28mm
Rura termokurczliwa z klejem służąca do zabezpieczenia przewodów elektrycznych przed wodą.
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: RCK28/6
Opis produktu
Opis produktu
Rura termokurczliwa z klejem służąca do zabezpieczenia przewodów elektrycznych przed wodą.
| symbol | RCK28/6 |
| typ | rurka termokurczliwa z klejem |
| kolor | czarny |
| długość | 1m |
| średnica | 28mm |
| średnica po skurczeniu | 6mm |
| temperatura pracy | -45°C / 125°C |
| współczynnik skurczenia | 3:1 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.