Rurka termokurczliwa z klejem 16mm
Rura termokurczliwa z klejem służąca do zabezpieczenia przewodów elektrycznych przed wodą.
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,57 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
13,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: RCK16/5
Opis produktu
Opis produktu
Rura termokurczliwa z klejem służąca do zabezpieczenia przewodów elektrycznych przed wodą.
| symbol | RCK16/5 |
| typ | rurka termokurczliwa z klejem |
| kolor | czarny |
| długość | 1m |
| średnica | 16mm |
| średnica po skurczeniu | 5mm |
| temperatura pracy | -45°C / 125°C |
| współczynnik skurczenia | 3:1 |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.