Rurka termokurczliwa 25,4mm - CZERWONA
Rurka termokurczliwa, kurcząca się pod wpływem wysokiej temperatury ma zastosowanie w elektronice, elektryce i wszędzie tam gdzie potrzebna jest izolacja przewodów elektrycznych przed wpływem elementów środowiskowych np. wody.
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,66 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,50 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: RCA25,4-R
Opis produktu
Opis produktu
Rurka termokurczliwa, kurcząca się pod wpływem wysokiej temperatury ma zastosowanie w elektronice, elektryce i wszędzie tam gdzie potrzebna jest izolacja przewodów elektrycznych przed wpływem elementów środowiskowych np. wody.
| symbol | RCA25,4-R |
| typ | rurka termokurczliwa |
| kolor | czerwony |
| długość | 1m |
| średnica | 25,4mm |
| średnica po skurczeniu | 12,7mm |
| temperatura pracy | -55°C / 135°C |
| współczynnik skurczenia | 2:1 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.