Rurka termokurczliwa 25,4mm - BEZBARWNA
Rurka termokurczliwa, kurcząca się pod wpływem wysokiej temperatury ma zastosowanie w elektronice, elektryce i wszędzie tam gdzie potrzebna jest izolacja przewodów elektrycznych przed wpływem elementów środowiskowych np. wody.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: RCA25,4-BEZBARWNA
Opis produktu
Rurka termokurczliwa, kurcząca się pod wpływem wysokiej temperatury ma zastosowanie w elektronice, elektryce i wszędzie tam gdzie potrzebna jest izolacja przewodów elektrycznych przed wpływem elementów środowiskowych np. wody.
| symbol | RCA25,4-BEZBARWNA |
| typ | rurka termokurczliwa |
| kolor | bezbarwny |
| długość | 1m |
| średnica | 25,4mm |
| średnica po skurczeniu | 12,7mm |
| temperatura pracy | -55°C / 135°C |
| współczynnik skurczenia | 2:1 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.