RS1366IBB7 przełącznik kołyskowy chwilowy (ON)-OFF-(ON)
Przełącznik kołyskowy chwilowy niepodświetlany
Wystaw opinię o produkcie
6,50 zł
Cena
6,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,50 zł
Promocja trwa do %s
8,00 zł
Cena
8,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: RS1366IBB7
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy chwilowy niepodświetlany
| symbol | RS1366IBB7 |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | (ON)-OFF-(ON) |
| typ przełączania | monostabilny |
| ilość torów | 1 |
| obciążalność styków | 10A / 250V |
| podświetlenie | brak |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8mm |
| wymiary | |
| otwór montażowy | 19,4x13mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.