C1522ABBB przełącznik kołyskowy chwilowy (ON)-OFF-(ON)
Przełącznik kołyskowy chwilowy bez podświetlenia
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,32 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: C1522ABBB
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy chwilowy bez podświetlenia
| symbol | C1522ABBB |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | (ON)-OFF-(ON) |
| typ przełączania | monostabilny |
| ilość torów | 1 |
| obciążalność styków | 16A / 250V |
| podświetlenie | brak |
| wyprowadzenia | konektor 6,3x0,8mm |
| otwór montażowy | 30,1x11,1mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.