Przełącznik krańcowy z dźwignią 52mm, styk NO-NC wspólny pin
Mikroprzełącznik krańcowy z dźwignią. Styki typu NO-NC wspólny pin
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: PRZEL075
Opis produktu
Opis produktu
Mikroprzełącznik krańcowy z dźwignią. Styki typu NO-NC wspólny pin
| symbol | PRZEL075 |
| typ | przełącznik krańcowy |
| styki | NO-NC |
| długość dźwigni | 52mm |
| obciążalność styków | 5A / 125Vac |
| obciążalność styków | 3A / 250Vac |
| wymiary | 19,8x10,2x6,4mm |
| wyprowadzenia | konektor 4,8mm |
| montaż | lutowany / przykręcany do obudowy |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.