Przełącznik krańcowy z dźwignią 15mm, styk NO-NC wspólny pin
Mikroprzełącznik krańcowy z dźwignią, styk typu NO-NC wspólny pin
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 6265
Opis produktu
Opis produktu
Mikroprzełącznik krańcowy z dźwignią, styk typu NO-NC wspólny pin
| symbol | 6265 |
| typ | przełącznik krańcowy |
| dźwignia | 15mm |
| styki | NO + NC wspólny pin |
| obciążalność styków | 6A / 250V |
| obciążalność styków | |
| obudowa | plastikowa |
| wymiary | 28x10x16mm |
| wyprowadzenia | konektor 4,8mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.