Przełącznik krańcowy z dźwignią 25,5mm z rolką, styk NO-NC współny pin
Mikroprzełącznik krańcowy z dźwignią zakończony rolką, styk typu NO-NC wspólny pin
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 11043
Opis produktu
Opis produktu
Mikroprzełącznik krańcowy z dźwignią zakończony rolką, styk typu NO-NC wspólny pin
| symbol | 11043 |
| typ | przełącznik krańcowy |
| dźwignia | 25,5mm z rolką |
| styki | NO + NC wspólny pin |
| obciążalność styków | 6A / 250V |
| obciążalność styków | |
| obudowa | plastikowa |
| wymiary | 28x10x16mm |
| wyprowadzenia | konektor 4,8mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.