Przełącznik kołyskowy podwójny podświetlany 230V, żółty stabilny ON-OFF
Przełącznik kołyskowy podwójny stabilny (niezależne dwa przełączniki) - podświetlenie w kolorze żółtym (230V)
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 03642
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy podwójny stabilny (niezależne dwa przełączniki) - podświetlenie w kolorze żółtym (230V)
| symbol | 03642 |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-OFF |
| typ przełączania | bistabilny |
| ilość torów | 2 |
| obciążalność styków | 15A / 250V |
| podświetlenie | żółty 230V |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8 |
| wymiary | 25,6x30,6mm |
| otwór montażowy | 28,4x22mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.