Przełącznik kołyskowy podwójny podświetlany 230V, niebieski stabilny ON-OFF
Przełącznik kołyskowy podwójny stabilny (niezależne dwa przełączniki) - podświetlenie w kolorze niebieskim (230V)
Wystaw opinię o produkcie
2,85 zł
Cena
2,85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,85 zł
Promocja trwa do %s
3,50 zł
Cena
3,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,50 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: Z097/2-BU
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy podwójny stabilny (niezależne dwa przełączniki) - podświetlenie w kolorze niebieskim (230V)
| symbol | Z097/2-BU |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-OFF |
| typ przełączania | bistabilny |
| ilość torów | 2 |
| obciążalność styków | 15A / 250V |
| podświetlenie | niebieskie 230V |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8 |
| wymiary | |
| otwór montażowy | 28,4x22mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.