Profil LED aluminiowy CINEMA-P schodowy, długość 2m
Profil aluminiowy do taśmy LED - schodowy
Wystaw opinię o produkcie
134,15 zł
Cena
134,15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
134,15 zł
Promocja trwa do %s
165,00 zł
Cena
165,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
165,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 83897N 2M
Opis produktu
Opis produktu
Profil aluminiowy do taśmy LED - półkowy
| symbol | 83897N 2M |
| typ | profil LED |
| rodzaj | schodowy |
| materiał | aluminium |
| klosz | |
| kolor | srebrny |
| długość całkowita | 2000mm |
| szerokość | 54mm |
| wysokość | 27mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.