Profil LED aluminiowy CINEMA-N schodowy, długość 2m
Profil aluminiowy do taśmy LED - schodowy
Wystaw opinię o produkcie
56,91 zł
Cena
56,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
56,91 zł
Promocja trwa do %s
70,00 zł
Cena
70,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
70,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 024036
Opis produktu
Opis produktu
Profil aluminiowy do taśmy LED - półkowy
| symbol | 024036 |
| typ | profil LED |
| rodzaj | schodowy |
| materiał | aluminium |
| klosz | mleczny |
| kolor | srebrny |
| długość całkowita | 2000mm |
| szerokość | 90mm |
| wysokość | 27mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.