Potencjometr wieloobrotowy montażowy 20K, seria 3296W
Potencjometr montażowy wieloobrotowy do druku - helitrim
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 3296W-1-203LF
Opis produktu
Opis produktu
Potencjometr montażowy wieloobrotowy do druku - helitrim.
| symbol | 3296W-1-203LF |
| rezystancja | 20K |
| tolerancja | 10% |
| moc | 250mW |
| ilość obrotów | 25 |
| wymiary | 9,6x10x4,9mm |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.