Potencjometr wieloobrotowy montażowy 20K, seria 3266Y
Potencjometr montażowy wieloobrotowy - helitrim
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 3266Y-1-203LF
Opis produktu
Opis produktu
Potencjometr montażowy wieloobrotowy - helitrim
| symbol | 3266Y-1-203LF |
| rezystancja | 20K |
| moc | 500mW |
| tolerancja | 10% |
| charakterystyka | liniowa |
| ilość obrotów | 10 |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
| wymiary | 9,3x9,9x4,6mm |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.