PSLB8T0 przełącznik panelowy obrotowy czarny ON-OFF-ON
Przełącznik panelowy obrotowy z długim uchwytem 3-pozycyjny, kolor czarny
Wystaw opinię o produkcie
28,46 zł
Cena
28,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,46 zł
Promocja trwa do %s
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
35,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: PSLB8T0
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik panelowy obrotowy z długim uchwytem 3-pozycyjny, kolor czarny
| symbol | PSLB8T0 |
| typ | przełącznik panelowy |
| sposób przełączania | stabilny ON-OFF-ON |
| element wykonawczy | długa rączka obrotowa |
| ilość pozycji | 3 |
| kąt przełączania | 45° |
| kolor przełącznika | czarny |
| podświetlenie | nie |
| średnica przełącznika | 30mm |
| wysokość przełącznika | 31mm |
| otwór montażowy | 22mm |
| szczelność | IP65 |
| symbol | PSLB8T00000000 |

Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.