PSLB1D0 przełącznik obrotowy czerwony OFF - (ON)
Przełącznik obrotowy z samopowrotem
- ilość pozycji 2
- OFF - (ON)
- szczelność IP65
- otwór montażowy 22mm
Wystaw opinię o produkcie
28,46 zł
Cena
28,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,46 zł
Promocja trwa do %s
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
35,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: PSLB1D0
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik panelowy obrotowy z długim uchwytem 2-pozycyjny, kolor czerwony
| symbol | PSLB1D0 |
| typ | przełącznik panelowy |
| rodzaj | OFF - (ON) |
| elementy wykonawczy | długa rączka obrotowa |
| samopowrót | tak |
| ilość pozycji | 2 |
| kąt przełączania | 90° |
| kolor przełącznika | czerwony |
| podświetlenie | tak |
| średnica przełącznika | 30mm |
| wysokość przełącznika | 31mm |
| otwór montażowy | 22mm |
| szczelność | IP65 |
| symbol | PSLB1D00000000 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.