PPSN4 przycisk monostabilny niebieski OFF - (ON)
Przycisk niepodświetlany niebieski
- ilość pozycji 2
- OFF - (ON)
- szczelność IP65
- otwór montażowy 22mm
Wystaw opinię o produkcie
10,57 zł
Cena
10,57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,57 zł
Promocja trwa do %s
13,00 zł
Cena
13,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
13,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: PPSN4
Opis produktu
Opis produktu
Przyciska panelowy monostabilny; kolor niebieski
| symbol | PPSN4 |
| typ | przycisk panelowy |
| rodzaj | OFF - (ON) |
| kolor przycisku | niebieski |
| czoło | wystające |
| podświetlenie | nie |
| średnica przycisku | 30mm |
| wysokość przycisku | 20,5mm |
| otwór montażowy | 22mm |
| szczelność | IP66 |
| symbol | PPSN4000000000 |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.