PPRN8/F przycisk monostabilny niepodświetlany czarny z strzałką OFF - (ON)
Przycisk panelowy monostabilny
- kolor czarny z strzałką
- czoło ukryte
- szczelność IP65
- otwór montażowy 22mm
Wystaw opinię o produkcie
14,63 zł
Cena
14,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
13,82 zł
Promocja trwa do %s
18,00 zł
Cena
18,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
17,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: PPRN8/F
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk panelowy monostabilny, kolor niebieski z wskaźnikiem "strzałka"
| symbol | PPRN8/F |
| typ | przycisk panelowy |
| rodzaj przycisku | monostabilny |
| kolor przycisku | niebieski |
| opis | strzałka |
| czoło | ukryte |
| średnica przycisku | 30mm |
| wysokość przycisku | 18,3mm |
| otwór montażowy | 22mm |
| szczelność | IP65 |
| symbol | PPRN8/F00000000 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.