PPRN1/STOP przycisk monostabilny niepodświetlany czerwony STOP OFF - (ON)
Przycisk panelowy monostabilny
- ilość pozycji 2
- OFF - (ON)
- szczelność IP65
- otwór montażowy 22mm
Wystaw opinię o produkcie
13,82 zł
Cena
13,82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
13,82 zł
Promocja trwa do %s
17,00 zł
Cena
17,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
17,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PPRN1-STOP
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk panelowy, monostabilny czerwony z napisem STOP
| symbol | PPRN1/STOP |
| typ | przycisk panelowy |
| rodzaj przycisku | OFF - (ON) |
| kolor przycisku | czerwony |
| czoło | ukryte |
| średnica przycisku | 30mm |
| wysokość przycisku | 18,3mm |
| otwór montażowy | 22mm |
| szczelność | IP65 |
| symbol | PPRN1/STOP0000 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.