PPRN1CL/STOP przycisk monostabilny niepodświetlany czerwony STOP niklowany OFF - (ON)
Przycisk panelowy chromowany monostabilny
- kolor czerwony STOP
- czoło ukryte
- szczelność IP65
- otwór montażowy 22mm
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PPRN1CL/STOP
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk panelowy chromowany monostabilny, kolor czerwony z wskaźnikiem "STOP"
| symbol | PPRN1CL/STOP |
| typ | przycisk panelowy chromowany |
| rodzaj przycisku | monostabilny |
| kolor przycisku | czerwony |
| opis | STOP |
| czoło | ukryte |
| średnica przycisku | 30mm |
| wysokość przycisku | 18,3mm |
| otwór montażowy | 22mm |
| szczelność | IP65 |
| symbol | PPRN400000000 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.