PPPN1 przycisk stabilny niepodświetlany czerwony OFF - ON
Przełącznik niepodświetlany czerwony
- ilość pozycji 2
- OFF - ON
- szczelność IP65
- otwór montażowy 22mm
Wystaw opinię o produkcie
14,63 zł
Cena
14,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
14,63 zł
Promocja trwa do %s
18,00 zł
Cena
18,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
18,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: PPPN1
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk stabilny niepodświetlany, kolor czerwony
| symbol | PPPN1 |
| typ | przełącznik panelowy |
| rodzaj | OFF - ON |
| kolor przycisku | czerwony |
| podświetlenie | nie |
| czoło | płaskie |
| średnica przycisku | 30mm |
| wysokość przycisku | 15,5mm |
| otwór montażowy | 22mm |
| szczelność | IP65 |
| symbol | PPPN1000000000 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.