PPPL1 przycisk stabilny podświewtlany czerwony OFF - ON
Przycisk panelowy stabilny
- ilość pozycji 2
- OFF - ON
- szczelność IP65
- otwór montażowy 22mm
Wystaw opinię o produkcie
14,63 zł
Cena
14,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
14,63 zł
Promocja trwa do %s
18,00 zł
Cena
18,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
18,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PPPL1
Opis produktu
Opis produktu
Panelowy przycisk stabilny z podświetleniem, kolor czerwony
| symbol | PPPL1 |
| typ | przycisk panelowy |
| kolor przycisku | czerwony |
| podświetlenie | tak |
| typ | OFF - ON |
| czoło | ukryte |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| średnica przycisku | 30mm |
| wysokość przycisku | |
| otwór montażowy | 22mm |
| szczelność | IP65 |
| symbol | PPPL1000000000 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.