OSRWPA3132A dioda LED 3mm dwukolorowa czerwono-biała, wspólna anoda
Dwukolorowa dioda LED
- wspólna anoda
- kolor świecenia czerwono / biały zimny
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: OSRWPA3132A
Opis produktu
Opis produktu
Dwukolorowa dioda LED o wspólnej anodzie i kolorze świecenia czerwono - białym zimnym
| symbol | OSRWPA3132A |
| kolor świecenia | czerwony / biały zimny |
| napięcie zas. czerwony | 1,8-2,6Vdc |
| napięcie zas. biały | 2,8-3,6Vdc |
| prąd znamionowy | 20mA |
| jasność świecenia | 1120...1560mcd |
| barwa biała | 5500...8500K |
| kąt świecenia | 30° |
| klosz | dyfuzyjna |
| wyprowadzenia | wspólna anoda |
| średnica | 3mm |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.