RTM3010-NI oprawka metalowa chromowana diody LED 3mm; wypukła
Plastikowa oprawka diody LED
- LED 3mm
- wypukła
Wystaw opinię o produkcie
5,69 zł
Cena
5,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,03 zł
Promocja trwa do %s
7,00 zł
Cena
7,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: RTM3010-NI
Opis produktu
Opis produktu
Metalowa chromowana oprawka diody LED 3mm
| symbol | RTM3010-NI |
| typ | oprawka diody LED |
| rodzaj diody | 3mm |
| rodzaj | wypukła |
| długość całkowita | 15mm |
| długość gwintu | 10mm |
| otwór montażowy | 6,2mm |
| materiał | metal |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.