OSRMPA3131A dioda LED 3mm dwukolorowa czerwono - biała; wspólna anoda
Dwukolorowa dioda LED
- wspólna anoda
- kolor świecenia czerwono / biały ciepły
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: OSRMPA3131A
Opis produktu
Opis produktu
Dwukolorowa dioda LED o wspólnej anodzie i kolorze świecenia czerwono - białym ciepłym
| symbol | OSRMPA3131A |
| kolor świecenia | czerwony / biały ciepły |
| napięcie zas. czerwony | 2,1-2,6Vdc |
| napięcie zas. biały | 3,1-3,6Vdc |
| prąd znamionowy | 20mA |
| jasność świecenia | 3000-4200mcd |
| długość fali czerwony | 620-630nm |
| barwa biała | 3300K |
| kąt świecenia | 30° |
| klosz | przeźroczysta |
| wyprowadzenia | wspólna anoda |
| średnica | 3mm |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.