NEON LED Basic RGB 6x12 , zasilanie 12Vdc, rolka 5m
Nowoczesny system oświetleniowy z wykorzystaniem tzw. NEON LED zaprojektowany w technologii LED.
NEON LED charakteryzuje się jednolitą barwą światła, Do użycia w pomieszczeniach
- kolor RGB
- jasność 10W/m
- wymiar 6x12mm
Wystaw opinię o produkcie
243,90 zł
Cena
243,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
243,90 zł
Promocja trwa do %s
300,00 zł
Cena
300,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
300,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: NEON RGB
Opis produktu
Opis produktu
Nowoczesny system oświetleniowy z wykorzystaniem tzw. NEON LED zaprojektowany w technologii LED.
NEON LED charakteryzuje się jednolitą barwą światła, Do użycia w pomieszczeniach
| symbol | NEON RGB |
| typ | taśma LED typu NEON |
| kolor świecenia | RGB |
| jasność | |
| zasilanie | 12Vdc |
| ilość diod | 120/ 1m; 600 / 5m |
| możliwość ściemniania | tak |
| moc | 15W / 1m; 75W / 1m |
| rolka | 5m |
| cięcie | 2,5cm |
| wymiary | 6x12mm |
| kąt świecenia | 120° |
| szczelność | IP40 |
| temperatura pracy | -40°C / 65°C |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.