NEON LED 6x12 ciepły biały, zas. 12Vdc, rolka 5m
Nowoczesny system oświetleniowy z wykorzystaniem tzw. NEON LED zaprojektowany w technologii LED.
NEON LED charakteryzuje się jednolitą barwą światła, odpornością na warunki atmosferyczne i elastycznością
- kolor biały ciepły
- jasność 398lm/m
- wymiar 6x12mm
Wystaw opinię o produkcie
130,08 zł
Cena
130,08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
130,08 zł
Promocja trwa do %s
160,00 zł
Cena
160,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
160,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: NEON WW
Opis produktu
Opis produktu
Nowoczesny system oświetleniowy z wykorzystaniem tzw. NEON LED zaprojektowany w technologii LED.
NEON LED charakteryzuje się jednolitą barwą światła, odpornością na warunki atmosferyczne i elastycznością
| symbol | NEON WW |
| typ | taśma LED typu NEON |
| kolor świecenia | biały ciepły 3000K |
| jasność | 398 lm/m |
| zasilanie | 12Vdc |
| ilość diod | 100 / 1m; 500 / 5m |
| możliwość ściemniania | tak |
| moc | 10W / 1m; 50W / 1m |
| rolka | 5m |
| cięcie | co 1cm |
| wymiary | 6x12mm |
| kąt świecenia | 120° |
| szczelność | IP40 |
| temperatura pracy | -40°C / 65°C |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.