Moduł wyświetlacza OLED I2C 128x32 niebieski
Kompaktowy moduł wyświetlacza graficznego OLED o przekątnej 0,91 cala i rozdzielczości 128x32 pikseli. Emituje jasne, niebieskie światło o wysokim kontraście. Doskonale sprawdzi się w projektach systemów wbudowanych, urządzeniach typu IoT, wearables oraz wszędzie tam, gdzie liczy się oszczędność miejsca i energii.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 014263
Opis produktu
Kompaktowy moduł wyświetlacza graficznego OLED o przekątnej 0,91 cala i rozdzielczości 128x32 pikseli. Emituje jasne, niebieskie światło o wysokim kontraście. Doskonale sprawdzi się w projektach systemów wbudowanych, urządzeniach typu IoT, wearables oraz wszędzie tam, gdzie liczy się oszczędność miejsca i energii.
| symbol | 014263 |
| typ | wyświetlacz OLED |
| rozdzielczość | 128x32 pikseli |
| przekątna | 0,91 cala |
| kontroler | SSD1306 |
| interfejs | I2C |
| kolor znaków | niebieski |
| napięcie zasilające | 3,3 - 5,0V |
| temperatura pracy | -40°C / 70°C |
| wymiary | 38x12mm |
Opis wyprowadzeń
- GND masa układu
- VCC zasilanie (3.3V - 5V)
- SCL linia zegarowa magistrali I2C
- SDA linia danych magistrali I2C
Szeroka kompatybilność
Sterownik SSD1306 posiada ogromne wsparcie społeczności programistów.
Moduł współpracuje "od strzała" z bibliotekami takimi jak Adafruit SSD1306 oraz U8g2 w środowisku Arduino IDE.
Stanowi idealne rozszerzenie dla płytek Arduino, ESP8266, ESP32, STM32 oraz minikomputerów Raspberry Pi.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.