MTS223 przełącznik dźwigniowy (ON)-OFF-(ON)
Przełącznik dźwigniowy
- chwilowy (ON)-OFF-(ON)
- montaż na panel
- wyprowadzenia lutowane
Wystaw opinię o produkcie
2,03 zł
Cena
2,03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,03 zł
Promocja trwa do %s
2,50 zł
Cena
2,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,50 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: MTS223
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik dźwigniowy montowany na panel. Wyprowadzenia lutowane, trzy pozycyjny ON-OFF-ON
| symbol | MTS223 |
| typ przełącznika | chwilowy (ON)-OFF-(ON) |
| ilość torów | 2 |
| ilość pozycji | 3 |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 3A |
| wyprowadzenia | lutowane |
| otwór montażowy | Φ6,3mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.